Siz üretin, pazarlama biriminizi biz kuralım!

Potansiyel dağıtıcı ithalatçı ve dağıtıcı firmaların tespiti ardından görüşmeleri gerçekleştiriyoruz. Bu firmalar ile etkili bir şekilde iletişim kurmak ve aynı zamanda firmaların taleplerinin karşılanması, hangi firmaların ihracat faaliyetleriniz ile ilgilendiği gibi geniş kapsamlı ve detaylı bir çalışmanın yapılmasında da devreye giriyoruz. Sadece yaptığınız faaliyetlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanması değil, satış faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde yapılması noktasında da danışmanlık hizmetlerimizin avantajlarından faydalanabiliyorsunuz.

B2B, B2C, B2G, B2M alanlarında hedef kitleye en kısa yoldan ulaşmanız için de ihracat danışmanlığı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz bu hizmette amacımız en genel şekli ile ihracat faaliyetlerinizin işleyen bir mekanizmaya dönüşmesini sağlamaktır. Dış ticarette bir yönetim sisteminin oluşturulması yeterli değil. Bu yönetim sisteminin işler hale gelmesi de hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Girişimcilerin ihracat faaliyetleri için bir sistem kurma aşamasında hangi noktalarda zorlandığı ve hata yaptığı konusuna oldukça hakimiz. Sektördeki deneyimlerimizin ışığında işleyen bir mekanizma kurmanızı sağlayacak tüm adımlarda yanınızda oluyoruz. Firmanıza yeni müşteriler kazandırmanızı sağlayacak olan tüm yetkinliğe erişmiş olmanızı sağlıyoruz.

Sonuç olarak başarısız ihracat girişimleri ile zaman ve maddi kayıplara uğramak yerine profesyonel ihracat danışmanlığı hizmetinden faydalanmanız, mevcut tüm riskleri azaltmanızı sağlar. Sizi başarıya götüren yolu kısaltır!

İhracata uygun ürün/hizmet üreten her işletmenin uluslarası alanda aktif olarak yer alması konusunda danışmanlık veriyoruz.

1.Zengin Müşteri Portföyü

Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde 19 sektörde yüzlerce müşterimize ürünlerinizi ulaştırabilirsiniz.

2.Profesyonel Pazarlama Takımı

İşletmeniz bünyesinde pazarlama birimi kurar ihracat yapmaya hazır hale getirir ya da varolan birimlerinizi geliştirmenize yardımcı oluruz.

3.Anında Satışlarınız Artsın!

İşletmenizin dijital olarak geliştirip kısa zamanda hedef müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlıyoruz.