Şirketinizi Dijital Dönüştürüyoruz!

Python ile Özel Proje Uygulamaları

Python programlama dili ile şirketlerin ihtiyaçlarına göre özel uygulamalar yapıyoruz. Python ile özel akademik projeler, eğitim projeleri, masaüstü grafik kullanıcı arayüzleri, yazılım geliştirmeleri gerçekleştiriyoruz. Python ile matematik, fen ve mühendislik için bilimsel hesaplamalar yapabilir, üniversitelerde araştırma veritabanı kurabilirsiniz. Veri analizi ve modelleme kütüphanesi sayesinde verilerinizi kolaylıkla analiz edebilir ve database oluşturabilirsiniz. Açık erişim öğretim materyaller ile online eğitimler ve kurslar düzenleyebilirsiniz. Python örnekleri ile eğitim ve akademik alanlarda yüksek verimlilik elde etmek mümkündür.

.Net Core ile Özel Proje Uygulamaları

.Net Core kısaca; web uygulamaları, kütüphane, çeşitli servisler ve masaüstü uygulamalar gibi projeleri geliştirmek için kullanılan platform bağımsız bir ve açık kaynak kodlu özelliğine sahip bir .Net platformudur. .Net Core’u destekleyen cihazlar, Windows, Linux ve MacOS gibi platformlarda çalışan bu sistem aynı zamanda Azure gibi bulut platformlarda da çalışma özelliğine sahiptir. Bu sistemin en önemli özelliği yazılımcıların geliştirdiği uygulamaların platformdan bağımsız bir şekilde çalışmasını sağlamasıdır. Alanında uzman bilişim ve yazılım mühendislerimizle .Net Core kurulumu yaparak markaların istek, beklenti ve ihtiyaçlarına uygun projeler hazırlıyoruz. Siz de uygulamalarınızın platform bağımsız özelliğe sahip olması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iOS, Android Ve Windows Bazlı Mobil Uygulamalar

Markaların özel istekleri doğrultusunda Ios, Android ve windows tabanlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Farklı menü yapıları, promosyon, kampanya haberleri ve müşteri bilgilendirme gibi özelliklere sahip uygulamaları sizin için tasarlıyoruz. Yazılım programları ile özel yazılım çözümleri sunarak sizin işlerinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. iOS uygulama geliştirme ve android uygulama geliştirme sistemleri ile hedef odaklı çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsal Web Projeleri

Kurumsal web siteniz, şirketinizin durumunun ve karakterinin bir sunumudur. İşte bu yüzden İşteş, kurumsal imajınızı geliştirmenize yardımcı olur. Yaratıcı, verimli, kavramsal tasarım anlayışına sahip, kullanıcı dostu, şık, fonksiyonel ve estetik kurumsal website tasarımları yapıyoruz. Etkileyici, kullanıcı deneyimini maksimize eden, kullanıcıya fayda sağlayan, arama motoru sıralamalarında markanızı yukarı sıralara taşıyan içerikleri ile rekabette sınır tanımıyoruz. Siz hayal edin, biz tasarlayalım!

E-ticaret Yazılımları

Kaliteli bir e-ticaret sitesine sahip olmak, online perakende satış işinizin temelidir. Yani bir açıdan online mağazanızın vitrinidir. Karlılığınızı artırmak için en son teknolojiyi kullanmanın önemini anlıyoruz. E-ticaret çözümlerimiz, tamamen özelleştirilebilir ama aynı zamanda standart özellikler ve işlevlerde en iyisini sunar. Ekibimiz özel işlevsellik gereksinimlerinizi analiz eder. Bu analizler doğrultusunda online markanıza ve e-ticaret hedeflerinize uygun bir çözüm tasarlar.

Bayi Yönetim Sistemleri

Kaliteli bir bayi yönetim sistemi, bayiliğinizin istihbarat ve verimlilik merkezidir. Bir Bayi Yönetim Sistemi, bayileri güçlü araçlarla donatan bir yazılımdır. Özellikle bayiler için tasarlanan tek bir platformda gerçek zamanlı bilgiler edinebilir, görevleri otomatikleştirebilir ve karlı bir şekilde büyümeye başlayabilirsiniz. Bayi yönetim sistemi sayesinde; değerli satış fırsatları kaçırmazsınız. İyi organize edilmiş randevu sistemleri sayesinde sistematik çalışırsınız. Hesaplarınızı, finansmanı,kredileri verimli ve kolay bir biçimde yönetebilirsiniz. Satışları ve performansları takip edebilir, etkili bir pazarlama stratejisi oluşturabilir ve kar oranınızı arttırabilirsiniz.

Depo Yönetim Sistemleri

Depo yönetim sistemi; şirketlerin ürün veya malzemelerin taşınana kadar depoya girişlerini kontrol etmelerine ve yönetmelerine izin veren yazılım ve süreçlerdir. Depodaki operasyonlar genel olarak envanter yönetimi, toplama süreçleri ve denetimdir. Depo yönetim sistemi; bir şirketin, bir tesiste bulunan envanterinin herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde görülmesini sağlar. Ayrıca üretici veya toptancıdan depoya, ardından bir satıcıya veya dağıtım merkezine kadar tüm tedarik zinciri işlemlerini yönetir. Bu sistemin uygulanması bir şirketin; işgücü maliyetlerini azaltmasına, envanter doğruluğunu arttırmasına, esnekliği ve yanıt verebilirliği artırmasına, mal toplama ve nakliyesi hatalarını azaltmasına ve müşteri hizmetlerini iyileştirmesine yardımcı olur. Modern depo yönetim sistemleri, gerçek zamanlı verilerle çalışarak organizasyonun siparişler, gönderiler, makbuzlar ve herhangi bir ürün hareketi gibi faaliyetlerle ilgili en güncel bilgileri yönetmesine yardımcı olur.

Arayüz Geliştirme

Arayüz; web siteleri, mobil uygulamalar ve masaüstü bilgisayarlar için uygulamalar gibi ekranlardaki bilgi veya etkileşimli arayüz anlamına gelir. Bir yazılımı, müşterilerimizin isteği doğrultusunda, uygulamanın veya web sitesinin görselini kodluyoruz ve oluşturuyoruz. Son kullanıcılar tarafından doğrudan görülebilen ve erişilebilen bilgi işlem bileşenleri ve özelliklerini en fonksiyonel ve kullanabilir şekilde tasarlıyoruz. Yani bir websitesinin genel tasarımını, yerleşimini, renklerini, resimlerini, içeriklerini, düğmelerini, menülerini, navigasyon sistemini ve iç linklerini kullanıcı deneyimini mükemmel hale getirecek şekilde dizayn ediyoruz.

Outsourcing

Proje ekiplerimizle yazılım, reklam, web tasarım ve dijital pazarlama alanlarında şirketlere destek veriyoruz. İşteş Danışmanlık’ın özel olarak ürettiği yazılım projeleri için ayrıca danışmanlık ve eğitim gibi hizmetler de sağlıyoruz. Outsourcing ile proje odaklı işe alım yaparak bordro, insan kaynakları, ihbar ve kıdem tazminatı gibi maliyetleri düşürebilirsiniz. Verimli bir biçimde projeler, outsourcing olarak yürütülür. Böylece zamandan ve maliyetten tasarruf edilerek kalite arttırılır. Dağınık bilgi ve datalar, organize bir biçimde tek bir yerde toplanır.

Yazılım Danışmanlığı

Karlı bir iş yapmak istiyorsunuz fakat yazılım konusunda problem mi yaşıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. 10 yıllık birikim ve tecrübemizle, projelerinizde size yazılım danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz, teknolojinizi, işletme planınıza en iyi şekilde nasıl uygulayacağınıza dair tarafsız ve bağımsız bir görüş sunar. İşinizi anlar, yazılım konusundaki eksiklikleri analiz eder, mevcut teknolojinizi gözden geçirir ve iyileştirme için bağımsız önerilerde bulunabilir. IT departmanınızın zaten yaptığı işi tamamlayarak daha hızlı proje teslimi sağlamak için uzman kaynağı sağlar. Gereksinimlerinizi analiz eder, değerlendirmeler yapar ve ihtiyaca yönelik olarak yazılım çözümünü oluşturmak için baştan sona sizinle birlikte çalışır.

Proje Yönetimi

Bir proje, yazılım geliştirme ve teslim etme gibi bir hedefe ulaşmak için yapılan çeşitli işlemlerin toplandığı iyi tanımlanmış bir görevdir. Bir yazılım projesi ise amaçlanan yazılım ürününü elde etmek için belirli bir süre içerisinde yürütme metodolojilerine uygun olarak gerçekleştirilen ihtiyaçların toplanmasından test ve bakıma kadar tüm yazılım geliştirme prosedürüdür. Her projenin kendine özgü ve belirgin bir hedefi olabilir. Proje, rutin bir aktivite veya günlük işlemler değildir. Projeler, başlangıç ​​ve bitiş zamanlarıyla birlikte gelir. Proje hedefine ulaşıldığında sona erer, bu nedenle geçici bir aşamadır. Projenin; zaman, insan gücü, finans, malzeme ve bilgi bankası açısından yeterli kaynaklara ihtiyacı mevcuttur. Proje yöneticileri, bu kaynakları doğru ve verimli bir biçimde kullanır. Yazılım projeleri için maliyeti müşterinin bütçesinde tutmak ve projeyi planlandığı gibi teslim etmek için kaliteli ürün sunmak, yazılım organizasyonunun önemli bir parçasıdır. Biz de İşteş Danışmanlık olarak bu ilkeyi benimsiyoruz. Maliyeti ve zamanı verimli kullanarak, kullanıcılara en çok fayda sağlayacak yazılım projelerini kaliteli bir biçimde yönetiyoruz.