İHRACATA DAİR EN DOĞRU DANIŞMAN!

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde ve global pazarlarda uzman kadromuzla şirketinizin ihracatı ve marka bilinirliği için çalışıyoruz.
Şeffaflık, disiplin ve takip kırmızı çizgimiz!

İstanbul’da kurulan İŞTEŞ DANIŞMANLIK, uçtan uca kaliteli hizmet prensibi ile faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketidir.

Kuruluş amacı, Türk firmalarının ihracat ve markalaşmaları için gerekli tüm çalışmalarında rehberlik etmek ve nakdi olarak verilen ihracata yönelik devlet desteklerinden de faydalanmalarını sağlayabilmek dolayısıyla ülkemizin global rekabetçiliğine katkı sağlayabilmektir.

2016 yılından beri; ürün ihracatı yapan yüzlerce firmaya ihracata yönelik tüm teşvik konularında danışmanlık hizmeti, hizmet ihracatı yapan Film, Bilişim, Sağlık Turizmi, Eğitim, Yönetim Danışmanlığı, Lojistik sektörlerinden onlarca firmaya Döviz Kazandırıcı Hizmet Ticareti teşvikleri konusunda danışmanlık hizmeti, Turquality ve Markalaşma Programı’na dahil olmuş bir kaç firmaya teşvikleri konusunda danışmanlık hizmeti, teşvik almasının mümkün gözükmediğini bildiren onlarca şirkete teşvik alması için doğru danışmanlık hizmeti sağladık.

1225+

Tamamlanmış Başvuru

Danışanlarımızın ihracat stratejilerine rehberlik ile devlet desteği sağladık.

150+

Referans

Danışanlarımızın ihracat başarılarırıa ortak olmak mutluluk verici.
image
image
image

İşteş Danışmanlık faaliyetlerini İstanbul merkez ofisi ve global partnerleri ile tüm dünyada sağlamaktadır.

Şirketimizin markası; kelime anlamı olan karşılıklı eylem (teşvik işlemleri yalnızca danışman eylemleri ile değil, karşılıklı eylem neticesinde sonuca ulaşabildiği) ve de sloganımızın kısaltması ile oluşmuştur.

TEŞVİK EDER, ARAŞTIRIR, İHRAÇ EDERİZ.

Paylaşarak birlikte kazanıyoruz! İhracata dair tüm konularda  bilgi ve tecrübemizi..

Danışanlarımızın ihracat deneyimini geliştirmek için hemen hemen her şeyi yapmaya hazırız .

İletişime geçin ve nasıl yardımcı olabileceğimizi bize bildirin.. 

İşteş, şirketinize ihracata dair ilham vermeye, teşviklerle yeni girişimlere sevk etmeye ve faydalanmasına yardımcı olmak için var. Birlikte çalışmak ve danışanlarımızın ihracatlarını daha iyi hale getirmek için tüm süreçleri yürütürüz